Olej z owoców czerwonej palmy

8562-virgin-red-palm-oil---various-

Tropikalne źródło życia

 • Super food z miąższu palmy
 • Zerowy indeks glikemiczny
 • Jedyny na świecie arsenał karotenów, pełnej witaminy E i koenzymu Q10
 • Najnowsze badania niezależnych instytucji
 • Z ekwadorskich zbiorów Fair Trade

Czy można polubić czas? Przecież biegnie zawsze za szybko, zmienia wszystko nie tak, nigdy nie ma go tam gdzie trzeba. Czas to jednak także chwila kiedy czuć życie: takie zwykłe, a takie wyjątkowe. Jak zatrzymać w nim to co najlepsze? Słuchać własnej natury, bo tam odnaleźć można równowagę. Czerwony olej palmowy został odkryty u egzotycznych wybrzeży Oceanu Spokojnego jako antidotum na mijający czas.

To tropikalne źródło długowieczności ma bogaty i niepowtarzalny zasób karotenów i tokoferoli, które wspierają organizm w powrocie do równowagi biochemicznej, w efekcie spowalniając proces starzenia komórek. Czerwony olej palmowy oprócz wspierania kondycji mózgu i układu nerwowego, zapobiega miażdżycy w pełnym tego słowa znaczeniu. Ma ogromny wpływ na regulację poziomu trójglicerydów, cholesterolu, a tym samym zapobiega zakrzepowym zapaleniom żył.

Ktoś kiedyś powiedział, że „prawie” robi wielką różnicę.

W odróżnieniu od wyizolowanych technologicznie składników dostępnych w powszechnych suplementach diety, te zawarte w czerwonym oleju palmowym stanowią cały arsenał naturalnie współgrających karotenów, witaminy E i koenzymu Q10. Te zaś tworzą bogate uzupełnienie dla nienasyconych kwasów tłuszczowych: Omega-3 i Omega-6. Warto wspomnieć, że realizując zrównoważoną dietę z użyciem nienasyconych kwasów tłuszczowych, należy pamiętać o uzupełnieniu organizmu w antyoksydanty obecne w pożywieniu (jak witamina E, A, karoteny, koenzym Q10). Te chronią DNA komórek, zapobiegając ingerującym skutkom diety.

Wybierając naturalny suplement diety z owocu palmy czerwonej wybierasz rozsądną drogę wspierania swojego zdrowia i powrotu do pełnej kondycji. Daj sobie szansę, by żyć i cieszyć się każdym dniem. Uzupełniając dietę suplementem z olejem z owoców czerwonej palmy wybieraj tylko te z Ekwadoru. Tylko ten produkt ma potwierdzoną zawartość wszystkich składników odżywczych przez niezależne ośrodki badawcze (Uniwersytet Arizona, Wistar Instytut w USA, Uniwersytet Dacca).

Wesprzyj swoje naturalne mechanizmy. Uwierz w siebie!

Karoteny

Czerwony olej palmowy zawiera 10 razy więcej karotenu aniżeli marchewka oraz 30 razy więcej aniżeli pomidor. To cały wachlarz przydatnych karotenoidów: beta-karoten, alfa-karoten, likopen, luteina, zeaksantyna, kryptoksantyna, które odbudowują układ odpornościowy i zapobiegają chorobom cywilizacyjnym.

 • Reguluje poprawny poziom ciśnienia krwi i cholesterolu.
 • Zmniejsza zachorowanie na raka piersi, a u mężczyzn na raka prostaty.
 • Poprawia wzrok.
 • Zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc wśród palaczy.
 • U dzieci wpływa na jakość pracy górnych dróg oddechowych.Witamina E

Owoc czerwonej palmy to jedyne na świecie źródło zarówno witaminy E w postaci tokotrienoli (63%), jak i tokoferoli (37%), z której każda występuje w formie: alfa, beta, gamma, delta. To jedyne na świecie tak kompleksowe połączenie. Warto wiedzieć, że wyizolowane suplementy syntetyczne zazwyczaj oferują tylko jeden pozyskany alfa tokoferol.

 • Wspiera pracę mózgu i układu nerwowego.
 • Zapobiega zachorowaniu na Parkinsona, Alzheimera, demencję czy udar.
 • Blokuje rozwój raka skóry i unicestwia komórki rakowe.
 • Działa jak wewnętrzny, naturalny filtr UV.
 • Wzmaga potencję i płodność zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.Koenzym Q10

Oprócz pełnej gamy karotenów i witaminy E czerwonym oleju palmowym znajduje się także „wszechobecny” koenzym Q10, który pomaga w przemianie komórkowej tlenu w energię. Składnik ten sklasyfikowany został przez biochemików jako najsilniejszy z antyutleniaczy.

 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie głównych narządów: serca, mózgu, nerek czy wątroby.
 • Minimalizuje skutki stresu oksydacyjnego przywracając homeostazę.
 • Spowalnia proces starzenia organizmu.

Wybieraj zawsze zgodnie ze swoim sumieniem. Korzystaj wyłącznie z produktów oznaczonych znakiem Fair For Life oraz BIO. Daje to gwarancję korzystania z certyfikowanego produktu o najwyższej jakości, powstałego z rodzinnych zbiorów rolników: bez chemii, bez wyzysku.

Ekologiczny czerwony olej palmowy Ölmühle Solling dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *